bİZ KİMİZ ?

2016'da hizmete başlayan

Günümüzde pek çok hanım, çıkmayan lekeler yahut yoğun iş temposu nedeniyle kuru temizlemeye ihtiyaç duymakta ve beğenerek alınan kıyafetlerin inatçı lekelere teslim olup, kullanılamaz hale gelmesinden rahatsızlık duymakta. İşte bu açıktan ve ihtiyaçtan yola çıkarak, en güvenli yöntemlerle, çamaşırları yıpratmadan, renklerine her hangi bir zarar vermeden lekenin cinsine göre temizlik uygulamaları yaparak tüm lekeleri çıkarıyor, kıyafetlerimizin kullanılabilirlik sürelerini uzatıyoruz.

Kuru temizlemede son teknolojik makineler kullanırken, uzman bir ekiple çalışmanın kolaylığını, yaptığımız işlere de yansıtmış bulunmaktayız. Çıkmayan leke, kavramının artık tarihe karıştığını değerli müşterilerimize gururla gösterirken, en sevdikleri kıyafetlerin yeniden kullanılabilir hale geldiğini gördüklerindeki, yüzlerinde oluşan mutluluğu görmek işimizin en keyifli yanı. İşte bu bilinçle çalışıyor ve hizmet verdiğimiz her alanda yüzde yüz müşteri memnuniyetini odaklıyoruz.

Sektör tecrübemiz, yenilik takibi ve sürekli iyileştirme ile Sancaktepe  şubemizde en iyi kalite ile uygun fiyatlarla hizmet vermenin mutluluğu kurumumuzun politikasıdır. Kirliler canınızı sıkmasın ve keyfiniz boş yere kaçmasın diye Rings kuru temizleme daima yanı başınızda. Çünkü herkes temizliği hak eder…

Kuru temizleme,Çamaşırhane, ütü , Halı ve Koltuk yıkama ve Lostra gibi her alanda hizmet vermenin yanı sıra servis hizmetlerini de yürütüyoruz.

Profesyonel temizlik, güler yüzlü personel ve inadı kırılmış lekeler için Rings Kuru Temizleme

Kusursuz hİZMET

Rings Kuru Temizleme Olarak Siz Müşterilerimize Kusursuz ve Kaliteli Bir Hizmet Verebilmenin Onurunu Yaşamaktayız....